Åland 2009 - Natwest Island Games XIII

Home   >   Schedule
printer Printable version

Schedule

Daily Schedule:
 
Sport Schedule:
Event Schedule:
Venue Schedule:
Schedule For: Men's Volleyball
View Volleyball Results View Volleyball Entries
DateTimeHeatVenueInfo
Sun 28 Jun 08:45 Group Stage Court 2, Baltichallen, Mariehamn Gibraltar vs Saaremaa
Sun 28 Jun 11:00 Group Stage Court 2, Baltichallen, Mariehamn Guernsey vs Faroe Islands
Sun 28 Jun 13:15 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Åland vs Gotland
Sun 28 Jun 15:30 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Greenland vs Jersey
Sun 28 Jun 18:00 Group Stage Court 2, Baltichallen, Mariehamn Bermuda vs Gibraltar
Sun 28 Jun 20:15 Group Stage Court 2, Baltichallen, Mariehamn Cayman Islands vs Guernsey
Mon 29 Jun 11:00 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Gotland vs Faroe Islands
Mon 29 Jun 15:30 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Bermuda vs Greenland
Mon 29 Jun 18:00 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Cayman Islands vs Åland
Mon 29 Jun 18:00 Group Stage Court 2, Baltichallen, Mariehamn Jersey vs Saaremaa
Tue 30 Jun 08:45 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Jersey vs Bermuda
Tue 30 Jun 11:00 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Gotland vs Cayman Islands
Tue 30 Jun 15:30 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Åland vs Guernsey
Tue 30 Jun 18:00 Group Stage Court 2, Baltichallen, Mariehamn Greenland vs Gibraltar
Tue 30 Jun 20:15 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Saaremaa vs Bermuda
Tue 30 Jun 20:15 Group Stage Court 2, Baltichallen, Mariehamn Faroe Islands vs Cayman Islands
Wed 01 Jul 11:00 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Guernsey vs Gotland
Wed 01 Jul 11:00 Group Stage Court 2, Baltichallen, Mariehamn Gibraltar vs Jersey
Wed 01 Jul 13:15 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Saaremaa vs Greenland
Wed 01 Jul 15:30 Group Stage Court 1, Baltichallen, Mariehamn Faroe Islands vs Åland
Thu 02 Jul 18:00 Semi Finals Court 1, Baltichallen, Mariehamn Semi Final 1 - Saaremaa vs Gotland
Thu 02 Jul 18:00 Places 9-10 Court 2, Baltichallen, Mariehamn Places 9-10 - Bermuda vs Guernsey
Thu 02 Jul 20:15 Places 7-8 Court 2, Baltichallen, Mariehamn Places 7-8 - Cayman Islands vs Gibraltar
Thu 02 Jul 20:15 Semi Finals Court 1, Baltichallen, Mariehamn Semi Final 2 - Åland vs Greenland
Fri 03 Jul 09:30 Places 5-6 Court 2, Baltichallen, Mariehamn Places 5-9 - Jersey vs Faroe Islands
Fri 03 Jul 12:00 Medal Matches Court 1, Baltichallen, Mariehamn Bronze - Gotland vs Greenland
Fri 03 Jul 19:30 Medal Matches Court 1, Baltichallen, Mariehamn Final - Saaremaa vs Åland