Åland Logo NatWest Island Games XIII - Åland 2009


Event Entries:

Entries: 639
   Athletics    All    All
SportEventCompetitorIsland
Athletics 100m Men Mats Boman Åland
Athletics 100m Men Ben Brand Isle of Man
Athletics 100m Men Dominic Carroll Gibraltar
Athletics 100m Men Andrew Cavilla Gibraltar
Athletics 100m Men Stuart Donald Shetland Islands
Athletics 100m Men Glenn Etherington Guernsey
Athletics 100m Men James Flett Orkney
Athletics 100m Men James Forman Isle of Wight
Athletics 100m Men Xavier James Bermuda
Athletics 100m Men Stewart Johnson Western Isles
Athletics 100m Men Wallace Little Cayman Islands
Athletics 100m Men Jeneko Lottimore Place Bermuda
Athletics 100m Men Tom Manselin Åland
Athletics 100m Men Agustí Mercadal Menorca
Athletics 100m Men Carwyn Milburn Ynys Môn
Athletics 100m Men Gordon Mowat Orkney
Athletics 100m Men Carwyn Lloyd Owen Ynys Môn
Athletics 100m Men Stephen Prosser Jersey
Athletics 100m Men Samuel Ratcliffe Isle of Wight
Athletics 100m Men Steven Reid Cayman Islands
Athletics 100m Men Thomas Riley Isle of Man
Athletics 100m Men Gareth Robertson Shetland Islands
Athletics 100m Men Alejandro Sánchez Menorca
Athletics 100m Men Ben Silva Jersey
Athletics 100m Men Nathan Stevens Guernsey
Athletics 100m Men Ruaraidh Stewart Western Isles
Athletics 100m Men Joseph Suberan Cayman Islands
Athletics 100m Men Mattias Sunneborn Gotland
Athletics 100m Men Nigel Thomson Orkney
Athletics 100m Men Morgan Unogardt Gotland
Athletics 100m Men Lee Williamson Shetland Islands
Athletics 100m Women Lucy Kate Beesley Ynys Môn
Athletics 100m Women Frida Björkegren Gotland
Athletics 100m Women Helen Butler Jersey
Athletics 100m Women Eve Carrington Western Isles
Athletics 100m Women Melissa Clarke Bermuda
Athletics 100m Women Allie Elphinstone Shetland Islands
Athletics 100m Women Kristy Grant Guernsey
Athletics 100m Women Georgia Koumnaki Rhodes
Athletics 100m Women Carolynn Leslie Orkney
Athletics 100m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 100m Women Ciara McDonnell Isle of Man
Athletics 100m Women Chantelle Morrison Cayman Islands
Athletics 100m Women Jenna Murphy Jersey
Athletics 100m Women Katerina Nikolaou Rhodes
Athletics 100m Women Erica Nordqvist Åland
Athletics 100m Women Faith Norster Isle of Wight
Athletics 100m Women Camilla Olsson Gotland
Athletics 100m Women Sophie Roberts Ynys Môn
Athletics 100m Women Kylie Robilliard Guernsey
Athletics 100m Women Danielle Ross Isle of Man
Athletics 100m Women Megan Smith Shetland Islands
Athletics 100m Women Hanna Wiss Åland
Athletics 100m Women Inga Woods Shetland Islands
Athletics 100m Women Emily Young Isle of Wight
Athletics 200m Men Mohammed Ahammad Gibraltar
Athletics 200m Men Mats Boman Åland
Athletics 200m Men Ben Brand Isle of Man
Athletics 200m Men Dominic Carroll Gibraltar
Athletics 200m Men Barry John Edwards Ynys Môn
Athletics 200m Men James Flett Orkney
Athletics 200m Men Robert Ibeh Cayman Islands
Athletics 200m Men Xavier James Bermuda
Athletics 200m Men Victor Jansson Åland
Athletics 200m Men Andrew Donald Jubb Western Isles
Athletics 200m Men Panayiotis Kourmadias Rhodes
Athletics 200m Men Konstantinos Kourounis Rhodes
Athletics 200m Men Jeneko Lottimore Place Bermuda
Athletics 200m Men Carwyn Milburn Ynys Môn
Athletics 200m Men Jacques Ogier Guernsey
Athletics 200m Men Carwyn Lloyd Owen Ynys Môn
Athletics 200m Men Stephen Prosser Jersey
Athletics 200m Men Samuel Ratcliffe Isle of Wight
Athletics 200m Men Thomas Riley Isle of Man
Athletics 200m Men Gareth Robertson Shetland Islands
Athletics 200m Men Alejandro Sánchez Menorca
Athletics 200m Men Pattanawit Sattaphol Western Isles
Athletics 200m Men Ben Silva Jersey
Athletics 200m Men Nathan Stevens Guernsey
Athletics 200m Men Joseph Suberan Cayman Islands
Athletics 200m Men Mattias Sunneborn Gotland
Athletics 200m Men Nigel Thomson Orkney
Athletics 200m Men Jaime Torres Menorca
Athletics 200m Men Morgan Unogardt Gotland
Athletics 200m Men John Wilhelms Åland
Athletics 200m Men Lee Williamson Shetland Islands
Athletics 200m Women Kaili Adamson Saaremaa
Athletics 200m Women Lucy Kate Beesley Ynys Môn
Athletics 200m Women Frida Björkegren Gotland
Athletics 200m Women Helen Butler Jersey
Athletics 200m Women Eve Carrington Western Isles
Athletics 200m Women Melissa Clarke Bermuda
Athletics 200m Women Gemma Dawkins Jersey
Athletics 200m Women Sarah Dowling Isle of Man
Athletics 200m Women Allie Elphinstone Shetland Islands
Athletics 200m Women Rebekka Fuglø Faroe Islands
Athletics 200m Women Ida Gillerfors Gotland
Athletics 200m Women Kristy Grant Guernsey
Athletics 200m Women Shannen Higgins Guernsey
Athletics 200m Women Julia Källgren Åland
Athletics 200m Women Georgia Koumnaki Rhodes
Athletics 200m Women Caroline Kyle Guernsey
Athletics 200m Women Carolynn Leslie Orkney
Athletics 200m Women Angela Lopez Menorca
Athletics 200m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 200m Women Chantelle Morrison Cayman Islands
Athletics 200m Women Katerina Nikolaou Rhodes
Athletics 200m Women Erica Nordqvist Åland
Athletics 200m Women Faith Norster Isle of Wight
Athletics 200m Women Harriet Pryke Isle of Man
Athletics 200m Women Emma Roberts Ynys Môn
Athletics 200m Women Kylie Robilliard Guernsey
Athletics 200m Women Megan Smith Shetland Islands
Athletics 200m Women Shianne Smith Bermuda
Athletics 200m Women Mari Truumees Saaremaa
Athletics 200m Women Hanna Wiss Åland
Athletics 200m Women Inga Woods Shetland Islands
Athletics 200m Women Emily Young Isle of Wight
Athletics 400m Men Mats Boman Åland
Athletics 400m Men Ben Brand Isle of Man
Athletics 400m Men Dominic Carroll Gibraltar
Athletics 400m Men Steven Carter Isle of Wight
Athletics 400m Men Stewart Vyner Chalmers Western Isles
Athletics 400m Men Tom Druce Guernsey
Athletics 400m Men Barry John Edwards Ynys Môn
Athletics 400m Men Calum Forrest Jersey
Athletics 400m Men Alan Harrison Jersey
Athletics 400m Men Scott Lawson Shetland Islands
Athletics 400m Men Donald Macleod Western Isles
Athletics 400m Men Jonathan Malmberg Åland
Athletics 400m Men Mihalis Markopoulos Rhodes
Athletics 400m Men Agustí Mercadal Menorca
Athletics 400m Men David Miller Orkney
Athletics 400m Men Thomas Newton Orkney
Athletics 400m Men Peter Richardson Isle of Man
Athletics 400m Men Hywel Robinson Guernsey
Athletics 400m Men Mihalis Seitis Rhodes
Athletics 400m Men Rúni Seloy Faroe Islands
Athletics 400m Men Jaime Torres Menorca
Athletics 400m Men Daniel Tucker Bermuda
Athletics 400m Men Daryl Vassallo Gibraltar
Athletics 400m Men Anton Velleman Bermuda
Athletics 400m Men John Wilhelms Åland
Athletics 400m Men Lee Williamson Shetland Islands
Athletics 400m Men Ingemar Ztorm Gotland
Athletics 400m Women Kim Baglietto Gibraltar
Athletics 400m Women Aly Bain Orkney
Athletics 400m Women Lisa Campbell Ynys Môn
Athletics 400m Women Eve Carrington Western Isles
Athletics 400m Women Melissa Clarke Bermuda
Athletics 400m Women Gemma Dawkins Jersey
Athletics 400m Women Sarah Dowling Isle of Man
Athletics 400m Women Rebekka Fuglø Faroe Islands
Athletics 400m Women Ida Gillerfors Gotland
Athletics 400m Women Amy Hankinson Ynys Môn
Athletics 400m Women Shannen Higgins Guernsey
Athletics 400m Women Julia Källgren Åland
Athletics 400m Women Emma Leask Shetland Islands
Athletics 400m Women Angela Lopez Menorca
Athletics 400m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 400m Women Camilla Olsson Gotland
Athletics 400m Women Brogan Percy Isle of Wight
Athletics 400m Women Harriet Pryke Isle of Man
Athletics 400m Women Stephane Schoeman Bermuda
Athletics 400m Women Tonje Moen Slenes Hitra
Athletics 400m Women Megan Smith Shetland Islands
Athletics 400m Women Sophie Twinam Jersey
Athletics 400m Women Hanna Wiss Åland
Athletics 400m Women Emily Young Isle of Wight
Athletics 800m Men Stephen Allen Bermuda
Athletics 800m Men Matthew Bailey Guernsey
Athletics 800m Men Liam Byrne Gibraltar
Athletics 800m Men Stewart Vyner Chalmers Western Isles
Athletics 800m Men Joakim Daun Gotland
Athletics 800m Men Tom Druce Guernsey
Athletics 800m Men Toby Edwards Jersey
Athletics 800m Men Shon Evans Ynys Môn
Athletics 800m Men Ryan Fairclough Isle of Man
Athletics 800m Men Jóan Karl Joensen Faroe Islands
Athletics 800m Men Andre Kahlström Gotland
Athletics 800m Men Rory Martin MacLure Western Isles
Athletics 800m Men David Miller Orkney
Athletics 800m Men Joshua Morrison Shetland Islands
Athletics 800m Men Thomas Newton Orkney
Athletics 800m Men Pedro Palliser Menorca
Athletics 800m Men Tom Richmond Isle of Man
Athletics 800m Men Rúni Seloy Faroe Islands
Athletics 800m Men Lee Taylor Gibraltar
Athletics 800m Men Anton Velleman Bermuda
Athletics 800m Men Rafael Vidal Menorca
Athletics 800m Men Joseph Wade Isle of Wight
Athletics 800m Women Kim Baglietto Gibraltar
Athletics 800m Women Aly Bain Orkney
Athletics 800m Women Katie Bristow Shetland Islands
Athletics 800m Women Madeleine Ekblom Åland
Athletics 800m Women Rachael Franklin Isle of Man
Athletics 800m Women Rebekka Fuglø Faroe Islands
Athletics 800m Women Emma Leask Shetland Islands
Athletics 800m Women Sarah Livett Ynys Môn
Athletics 800m Women Eilidh C Mackenzie Western Isles
Athletics 800m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 800m Women Sarah Mercier Guernsey
Athletics 800m Women Nicola Milner Jersey
Athletics 800m Women Rebecca Riddings Ynys Môn
Athletics 800m Women Ashley Robinson Bermuda
Athletics 800m Women Stephane Schoeman Bermuda
Athletics 800m Women Katie Silva Jersey
Athletics 800m Women Tonje Moen Slenes Hitra
Athletics 800m Women Siobhan Svendsen Isle of Wight
Athletics 1,500m Men Stephen Allen Bermuda
Athletics 1,500m Men Richard Blagg Gibraltar
Athletics 1,500m Men Thomas Brown Jersey
Athletics 1,500m Men Joakim Daun Gotland
Athletics 1,500m Men Andrew Duncan Isle of Man
Athletics 1,500m Men Toby Edwards Jersey
Athletics 1,500m Men Shon Evans Ynys Môn
Athletics 1,500m Men Lee Garland Guernsey
Athletics 1,500m Men Kelvin Gomez Gibraltar
Athletics 1,500m Men Jóan Karl Joensen Faroe Islands
Athletics 1,500m Men Andre Kahlström Gotland
Athletics 1,500m Men Lee Merrien Guernsey
Athletics 1,500m Men Joshua Morrison Shetland Islands
Athletics 1,500m Men William Newnham Isle of Wight
Athletics 1,500m Men Pedro Palliser Menorca
Athletics 1,500m Men Tom Richmond Isle of Man
Athletics 1,500m Men Marcus Svensson Åland
Athletics 1,500m Men Rafael Vidal Menorca
Athletics 1,500m Men Joseph Wade Isle of Wight
Athletics 1,500m Women Gemma Astin Isle of Man
Athletics 1,500m Women Kim Baglietto Gibraltar
Athletics 1,500m Women Katie Bristow Shetland Islands
Athletics 1,500m Women Madeleine Ekblom Åland
Athletics 1,500m Women Rachael Franklin Isle of Man
Athletics 1,500m Women Rebekka Fuglø Faroe Islands
Athletics 1,500m Women Felicity Johnson - Deeley Jersey
Athletics 1,500m Women Sarah Livett Ynys Môn
Athletics 1,500m Women Maria Löfroth Åland
Athletics 1,500m Women Eilidh C Mackenzie Western Isles
Athletics 1,500m Women Sarah Mercier Guernsey
Athletics 1,500m Women Elizabeth Murfin Jersey
Athletics 1,500m Women Antonia Pons Menorca
Athletics 1,500m Women Rebecca Riddings Ynys Môn
Athletics 1,500m Women Ashley Robinson Bermuda
Athletics 1,500m Women Stephane Schoeman Bermuda
Athletics 1,500m Women Martine Scholes Guernsey
Athletics 1,500m Women Tonje Moen Slenes Hitra
Athletics 5,000m Men Richard Blagg Gibraltar
Athletics 5,000m Men Thomas Brown Jersey
Athletics 5,000m Men Stephen Carreras Gibraltar
Athletics 5,000m Men Torquil Clyde Orkney
Athletics 5,000m Men Darren Gray Isle of Man
Athletics 5,000m Men Daniel Halksworth Jersey
Athletics 5,000m Men Daniel Hejdström Gotland
Athletics 5,000m Men Janne Holmén Åland
Athletics 5,000m Men Kevin Loundes Isle of Man
Athletics 5,000m Men Lee Merrien Guernsey
Athletics 5,000m Men Kalev Õisnurm Saaremaa
Athletics 5,000m Men David Owens Ynys Môn
Athletics 5,000m Men Innar Sepp Saaremaa
Athletics 5,000m Men Ronan Shally Guernsey
Athletics 5,000m Men Kenneth Stensen Hitra
Athletics 5,000m Men Olof Thunegard Gotland
Athletics 5,000m Men Thomas Wade Isle of Wight
Athletics 5,000m Women Aiya Abe Isle of Wight
Athletics 5,000m Women Gemma Astin Isle of Man
Athletics 5,000m Women Katti Frederiksen Greenland
Athletics 5,000m Women Sam Horsfall Jersey
Athletics 5,000m Women Felicity Johnson - Deeley Jersey
Athletics 5,000m Women Sarah Livett Ynys Môn
Athletics 5,000m Women Maria Löfroth Åland
Athletics 5,000m Women Chirsty Macleod Western Isles
Athletics 5,000m Women Sarah Jane Mcrobie Ynys Môn
Athletics 5,000m Women Elizabeth Murfin Jersey
Athletics 5,000m Women Bjørk Herup Olsen Faroe Islands
Athletics 5,000m Women Louise Perrio Guernsey
Athletics 5,000m Women Antonia Pons Menorca
Athletics 5,000m Women Rebecca Riddings Ynys Môn
Athletics 5,000m Women Gabriella Samuelsson Gotland
Athletics 5,000m Women Michelle Sandison Shetland Islands
Athletics 5,000m Women Martine Scholes Guernsey
Athletics 5,000m Women Carita Södergård Åland
Athletics 10,000m Men Bill Adams Shetland Islands
Athletics 10,000m Men Torquil Clyde Orkney
Athletics 10,000m Men Stephen Dawes Guernsey
Athletics 10,000m Men Ed Gumbley Isle of Man
Athletics 10,000m Men Daniel Halksworth Jersey
Athletics 10,000m Men Daniel Hejdström Gotland
Athletics 10,000m Men Janne Holmén Åland
Athletics 10,000m Men David Ibbotson Jersey
Athletics 10,000m Men Tõnis Juulik Saaremaa
Athletics 10,000m Men Kevin Loundes Isle of Man
Athletics 10,000m Men Mark Mercier Guernsey
Athletics 10,000m Men Ando Õitspuu Saaremaa
Athletics 10,000m Men David Owens Ynys Môn
Athletics 10,000m Men Karl Simpson Shetland Islands
Athletics 10,000m Men Kenneth Stensen Hitra
Athletics 10,000m Men Olof Thunegard Gotland
Athletics 10,000m Men Nikolaos Tsangarakis Rhodes
Athletics 10,000m Men Eduardas Volikas Åland
Athletics 10,000m Women Victoria Barratt Jersey
Athletics 10,000m Women Alison Mary Campbell Western Isles
Athletics 10,000m Women Britt Folkermann Greenland
Athletics 10,000m Women Gail Griffiths Isle of Man
Athletics 10,000m Women Turi Malme Hitra
Athletics 10,000m Women Nikki Neal Alderney
Athletics 10,000m Women Bjørk Herup Olsen Faroe Islands
Athletics 10,000m Women Louise Perrio Guernsey
Athletics 10,000m Women Gabriella Samuelsson Gotland
Athletics 10,000m Women Michelle Sandison Shetland Islands
Athletics 10,000m Women Carita Södergård Åland
Athletics 10,000m Women Súsanna Skylv Sørensen Faroe Islands
Athletics 110m Hurdles Men Glenn Etherington Guernsey
Athletics 110m Hurdles Men Jason Fox Jersey
Athletics 110m Hurdles Men Peter Irving Jersey
Athletics 110m Hurdles Men Madis Kallas Saaremaa
Athletics 110m Hurdles Men Erik Larsson Gotland
Athletics 110m Hurdles Men Leo Rice Guernsey
Athletics 110m Hurdles Men Raigo Saar Saaremaa
Athletics 100m Hurdles Women Frida Björkegren Gotland
Athletics 100m Hurdles Women Eve Carrington Western Isles
Athletics 100m Hurdles Women Lucy Crossman Jersey
Athletics 100m Hurdles Women Nathalie Jansson Åland
Athletics 100m Hurdles Women Julia Källgren Åland
Athletics 100m Hurdles Women Georgia Karageorgiou Rhodes
Athletics 100m Hurdles Women Angela Lopez Menorca
Athletics 100m Hurdles Women Kadri Pulk Saaremaa
Athletics 100m Hurdles Women Kylie Robilliard Guernsey
Athletics 100m Hurdles Women Shianne Smith Bermuda
Athletics 100m Hurdles Women Pille-Riin Toomsalu Saaremaa
Athletics 100m Hurdles Women Sophie Twinam Jersey
Athletics 400m Hurdles Men Calum Forrest Jersey
Athletics 400m Hurdles Men Dale Garland Guernsey
Athletics 400m Hurdles Men Michael Haslett Isle of Man
Athletics 400m Hurdles Men Junior Hines Cayman Islands
Athletics 400m Hurdles Men Maxwell Hyman Cayman Islands
Athletics 400m Hurdles Men Peter Irving Jersey
Athletics 400m Hurdles Men Donald Macleod Western Isles
Athletics 400m Hurdles Men Mihalis Markopoulos Rhodes
Athletics 400m Hurdles Men Leo Rice Guernsey
Athletics 400m Hurdles Men Cameron Ewan Ross Western Isles
Athletics 400m Hurdles Men Raigo Saar Saaremaa
Athletics 400m Hurdles Men Mihalis Seitis Rhodes
Athletics 400m Hurdles Men Victor Truyol Menorca
Athletics 400m Hurdles Women Eve Carrington Western Isles
Athletics 400m Hurdles Women Johanna Eriksson Åland
Athletics 400m Hurdles Women Ida Gillerfors Gotland
Athletics 400m Hurdles Women Julia Källgren Åland
Athletics 400m Hurdles Women Stela Karageorgiou Rhodes
Athletics 400m Hurdles Women Hazel Le Cornu Jersey
Athletics 400m Hurdles Women Emma Leask Shetland Islands
Athletics 400m Hurdles Women Angela Lopez Menorca
Athletics 400m Hurdles Women Megan Smith Shetland Islands
Athletics 400m Hurdles Women Mari Truumees Saaremaa
Athletics 400m Hurdles Women Sophie Twinam Jersey
Athletics 3000m SteepleChase Men Toby Edwards Jersey
Athletics 3000m SteepleChase Men Lee Garland Guernsey
Athletics 3000m SteepleChase Men Darren Gray Isle of Man
Athletics 3000m SteepleChase Men Andreas Grönström Gotland
Athletics 3000m SteepleChase Men Daniel Hejdström Gotland
Athletics 3000m SteepleChase Men William Newnham Isle of Wight
Athletics 3000m SteepleChase Men David Owens Ynys Môn
Athletics 3000m SteepleChase Men Marcus Svensson Åland
Athletics 3000m SteepleChase Men Thomas Wade Isle of Wight
Athletics 4 x 100m Relay Men Åland Åland
Athletics 4 x 100m Relay Men Bermuda Bermuda
Athletics 4 x 100m Relay Men Cayman Islands Cayman Islands
Athletics 4 x 100m Relay Men Gibraltar Gibraltar
Athletics 4 x 100m Relay Men Gotland Gotland
Athletics 4 x 100m Relay Men Guernsey Guernsey
Athletics 4 x 100m Relay Men Isle of Man Isle of Man
Athletics 4 x 100m Relay Men Isle of Wight Isle of Wight
Athletics 4 x 100m Relay Men Jersey Jersey
Athletics 4 x 100m Relay Men Orkney Orkney
Athletics 4 x 100m Relay Men Rhodes Rhodes
Athletics 4 x 100m Relay Men Shetland Islands Shetland Islands
Athletics 4 x 100m Relay Men Western Isles Western Isles
Athletics 4 x 100m Relay Men Ynys Môn Ynys Môn
Athletics 4 x 100m Relay Women Åland Åland
Athletics 4 x 100m Relay Women Cayman Islands Cayman Islands
Athletics 4 x 100m Relay Women Gotland Gotland
Athletics 4 x 100m Relay Women Guernsey Guernsey
Athletics 4 x 100m Relay Women Isle of Man Isle of Man
Athletics 4 x 100m Relay Women Isle of Wight Isle of Wight
Athletics 4 x 100m Relay Women Jersey Jersey
Athletics 4 x 100m Relay Women Rhodes Rhodes
Athletics 4 x 100m Relay Women Shetland Islands Shetland Islands
Athletics 4 x 100m Relay Women Ynys Môn Ynys Môn
Athletics 4 x 400m Relay Men Åland Åland
Athletics 4 x 400m Relay Men Bermuda Bermuda
Athletics 4 x 400m Relay Men Cayman Islands Cayman Islands
Athletics 4 x 400m Relay Men Gibraltar Gibraltar
Athletics 4 x 400m Relay Men Gotland Gotland
Athletics 4 x 400m Relay Men Guernsey Guernsey
Athletics 4 x 400m Relay Men Isle of Man Isle of Man
Athletics 4 x 400m Relay Men Isle of Wight Isle of Wight
Athletics 4 x 400m Relay Men Jersey Jersey
Athletics 4 x 400m Relay Men Menorca Menorca
Athletics 4 x 400m Relay Men Orkney Orkney
Athletics 4 x 400m Relay Men Shetland Islands Shetland Islands
Athletics 4 x 400m Relay Men Western Isles Western Isles
Athletics 4 x 400m Relay Women Åland Åland
Athletics 4 x 400m Relay Women Bermuda Bermuda
Athletics 4 x 400m Relay Women Gotland Gotland
Athletics 4 x 400m Relay Women Guernsey Guernsey
Athletics 4 x 400m Relay Women Isle of Man Isle of Man
Athletics 4 x 400m Relay Women Isle of Wight Isle of Wight
Athletics 4 x 400m Relay Women Jersey Jersey
Athletics 4 x 400m Relay Women Shetland Islands Shetland Islands
Athletics Half Marathon Men Bill Adams Shetland Islands
Athletics Half Marathon Men Paul Cameron Isle of Wight
Athletics Half Marathon Men Juan J Cerro Menorca
Athletics Half Marathon Men Jon Coote Jersey
Athletics Half Marathon Men Stephen Dawes Guernsey
Athletics Half Marathon Men Russell Gair Shetland Islands
Athletics Half Marathon Men Darren Gray Isle of Man
Athletics Half Marathon Men Andreas Grönström Gotland
Athletics Half Marathon Men Ed Gumbley Isle of Man
Athletics Half Marathon Men Daniel Hejdström Gotland
Athletics Half Marathon Men Janne Holmén Åland
Athletics Half Marathon Men Tõnis Juulik Saaremaa
Athletics Half Marathon Men Brenton Lee Jersey
Athletics Half Marathon Men Kevin Loundes Isle of Man
Athletics Half Marathon Men Mark Mercier Guernsey
Athletics Half Marathon Men Andrew Murfin Jersey
Athletics Half Marathon Men Alasdair Murray Western Isles
Athletics Half Marathon Men Kalev Õisnurm Saaremaa
Athletics Half Marathon Men Ando Õitspuu Saaremaa
Athletics Half Marathon Men David Owens Ynys Môn
Athletics Half Marathon Men Ronan Shally Guernsey
Athletics Half Marathon Men Karl Simpson Shetland Islands
Athletics Half Marathon Men Guttorm Sørensen Faroe Islands
Athletics Half Marathon Men Göran Sundblom Åland
Athletics Half Marathon Men Olof Thunegard Gotland
Athletics Half Marathon Men Nikolaos Tsangarakis Rhodes
Athletics Half Marathon Men Eduardas Volikas Åland
Athletics Half Marathon Women Amanda Brown Jersey
Athletics Half Marathon Women Alison Mary Campbell Western Isles
Athletics Half Marathon Women Karina Danielsson Åland
Athletics Half Marathon Women Victoria Fiddick Bermuda
Athletics Half Marathon Women Britt Folkermann Greenland
Athletics Half Marathon Women Karen Fraser Shetland Islands
Athletics Half Marathon Women Katti Frederiksen Greenland
Athletics Half Marathon Women Gail Griffiths Isle of Man
Athletics Half Marathon Women Sam Horsfall Jersey
Athletics Half Marathon Women Åsa Karlsson Åland
Athletics Half Marathon Women Carol Knight Jersey
Athletics Half Marathon Women Mairi MacCormick Western Isles
Athletics Half Marathon Women Julie Mackay Shetland Islands
Athletics Half Marathon Women Turi Malme Hitra
Athletics Half Marathon Women Sharon McNally Isle of Wight
Athletics Half Marathon Women Louise Perrio Guernsey
Athletics Half Marathon Women Gabriella Samuelsson Gotland
Athletics Half Marathon Women Martine Scholes Guernsey
Athletics Half Marathon Women Carita Södergård Åland
Athletics Half Marathon Women Súsanna Skylv Sørensen Faroe Islands
Athletics Half Marathon Women Siobhan Svendsen Isle of Wight
Athletics High Jump Men Perry Anglin Cayman Islands
Athletics High Jump Men Stephen de la Haye Jersey
Athletics High Jump Men Jason Fox Jersey
Athletics High Jump Men Andreas Henriksson Åland
Athletics High Jump Men Madis Kallas Saaremaa
Athletics High Jump Men Erik Larsson Gotland
Athletics High Jump Men Gustav Melen Gotland
Athletics High Jump Men Alex Nordblom Åland
Athletics High Jump Men Agelos Volonakis Rhodes
Athletics High Jump Men Omar Wright Cayman Islands
Athletics High Jump Women Karen Bannister Shetland Islands
Athletics High Jump Women Hollie Bass Isle of Man
Athletics High Jump Women Eve Carrington Western Isles
Athletics High Jump Women Lucy Crossman Jersey
Athletics High Jump Women Johanna Eriksson Åland
Athletics High Jump Women Shannen Higgins Guernsey
Athletics High Jump Women Andrea Johansson Åland
Athletics High Jump Women Emma Leask Shetland Islands
Athletics High Jump Women Jenna Murphy Jersey
Athletics High Jump Women Ashleigh Nalty Cayman Islands
Athletics High Jump Women Kadri Pulk Saaremaa
Athletics High Jump Women Ellinor Sundstrand Gotland
Athletics High Jump Women Mari Truumees Saaremaa
Athletics Long Jump Men Matthew Barton Isle of Wight
Athletics Long Jump Men Ben Brand Isle of Man
Athletics Long Jump Men Stephen de la Haye Jersey
Athletics Long Jump Men Savvas Diakonikolas Rhodes
Athletics Long Jump Men Jonathan Guille Guernsey
Athletics Long Jump Men Andreas Henriksson Åland
Athletics Long Jump Men Junior Hines Cayman Islands
Athletics Long Jump Men Ross Jeffs Jersey
Athletics Long Jump Men Stewart Johnson Western Isles
Athletics Long Jump Men Andrew Donald Jubb Western Isles
Athletics Long Jump Men Madis Kallas Saaremaa
Athletics Long Jump Men Georgios Kontos Rhodes
Athletics Long Jump Men Erik Larsson Gotland
Athletics Long Jump Men Sakchai Makao Shetland Islands
Athletics Long Jump Men Jonathan Malmberg Åland
Athletics Long Jump Men Leon Phillips Isle of Wight
Athletics Long Jump Men Peter Richardson Isle of Man
Athletics Long Jump Men Raigo Saar Saaremaa
Athletics Long Jump Men Daniel Tucker Bermuda
Athletics Long Jump Men Morgan Unogardt Gotland
Athletics Long Jump Men Jamie Wilson Shetland Islands
Athletics Long Jump Women Kaili Adamson Saaremaa
Athletics Long Jump Women Hollie Bass Isle of Man
Athletics Long Jump Women Amy Dingle Jersey
Athletics Long Jump Women Victoria Duthie Shetland Islands
Athletics Long Jump Women Kristy Grant Guernsey
Athletics Long Jump Women Nathalie Jansson Åland
Athletics Long Jump Women Georgia Karageorgiou Rhodes
Athletics Long Jump Women Stela Karageorgiou Rhodes
Athletics Long Jump Women Caroline Kyle Guernsey
Athletics Long Jump Women Jenna Murphy Jersey
Athletics Long Jump Women Ashleigh Nalty Cayman Islands
Athletics Long Jump Women Eilidh Peterson Shetland Islands
Athletics Long Jump Women Kadri Pulk Saaremaa
Athletics Long Jump Women Shianne Smith Bermuda
Athletics Long Jump Women Ellinor Sundstrand Gotland
Athletics Long Jump Women Boel Tetens Gotland
Athletics Long Jump Women Hanna Wiss Åland
Athletics Long Jump Women Emily Young Isle of Wight
Athletics Triple Jump Men Matthew Barton Isle of Wight
Athletics Triple Jump Men Stephen de la Haye Jersey
Athletics Triple Jump Men Jonathan Guille Guernsey
Athletics Triple Jump Men Ross Hanley Guernsey
Athletics Triple Jump Men Andreas Henriksson Åland
Athletics Triple Jump Men Joshua Hughes Höglund Gotland
Athletics Triple Jump Men Ross Jeffs Jersey
Athletics Triple Jump Men Stewart Johnson Western Isles
Athletics Triple Jump Men Georgios Kontos Rhodes
Athletics Triple Jump Men Sakchai Makao Shetland Islands
Athletics Triple Jump Men Alex Nordblom Åland
Athletics Triple Jump Men Raigo Saar Saaremaa
Athletics Triple Jump Men Mattias Sunneborn Gotland
Athletics Triple Jump Men Daniel Tucker Bermuda
Athletics Triple Jump Men Morgan Unogardt Gotland
Athletics Triple Jump Men Jamie Wilson Shetland Islands
Athletics Triple Jump Women Kaili Adamson Saaremaa
Athletics Triple Jump Women Eve Carrington Western Isles
Athletics Triple Jump Women Amy Dingle Jersey
Athletics Triple Jump Women Victoria Duthie Shetland Islands
Athletics Triple Jump Women Kristy Grant Guernsey
Athletics Triple Jump Women Nathalie Jansson Åland
Athletics Triple Jump Women Caroline Kyle Guernsey
Athletics Triple Jump Women Eilidh Peterson Shetland Islands
Athletics Triple Jump Women Ellinor Sundstrand Gotland
Athletics Triple Jump Women Hanna Wiss Åland
Athletics Shot Put Men Zane Duquemin Jersey
Athletics Shot Put Men Shane Evans Cayman Islands
Athletics Shot Put Men Anastasios Gimoukis Rhodes
Athletics Shot Put Men Jüri Kuusk Saaremaa
Athletics Shot Put Men Erik Larsson Gotland
Athletics Shot Put Men Ove Lehto Åland
Athletics Shot Put Men Garry Newton Isle of Wight
Athletics Shot Put Men Genro Paas Saaremaa
Athletics Shot Put Men Karl-Johan Sommarström Åland
Athletics Javelin Men Tobias Eriksson Åland
Athletics Javelin Men Shane Evans Cayman Islands
Athletics Javelin Men Rógvi Højgaard Faroe Islands
Athletics Javelin Men Richard Lainson Isle of Wight
Athletics Javelin Men Jako Lindrop Saaremaa
Athletics Javelin Men Gustav Melen Gotland
Athletics Javelin Men Sander Suurhans Saaremaa
Athletics Javelin Men Georgios Troumbas Rhodes
Athletics Shot Put Women Natalie Badham Isle of Wight
Athletics Shot Put Women Jennifer Browne Jersey
Athletics Shot Put Women Charlotte Christian Isle of Man
Athletics Shot Put Women Annie Henriksson Gotland
Athletics Shot Put Women Åsa Larsson Gotland
Athletics Shot Put Women Kirrie Moore Ynys Môn
Athletics Shot Put Women Kathryn Rothwell Jersey
Athletics Shot Put Women Despina Skoumbrou Rhodes
Athletics Shot Put Women Joanna Sundström Åland
Athletics Shot Put Women Pille-Riin Toomsalu Saaremaa
Athletics Shot Put Women Claire Wilson Orkney
Athletics Shot Put Women Marit Zahkna Isle of Man
Athletics Discus Men Zane Duquemin Jersey
Athletics Discus Men Shane Evans Cayman Islands
Athletics Discus Men Anastasios Gimoukis Rhodes
Athletics Discus Men Madis Kallas Saaremaa
Athletics Discus Men Erik Larsson Gotland
Athletics Discus Men Ove Lehto Åland
Athletics Discus Men Michael Letterlough Cayman Islands
Athletics Discus Men Garry Newton Isle of Wight
Athletics Discus Men Genro Paas Saaremaa
Athletics Discus Men Ioannis Pezouvanis Rhodes
Athletics Discus Men Tom Tommiska Åland
Athletics Discus Men Heri Ziska Faroe Islands
Athletics Discus Women Natalie Badham Isle of Wight
Athletics Discus Women Jennifer Browne Jersey
Athletics Discus Women Annie Henriksson Gotland
Athletics Discus Women Åsa Larsson Gotland
Athletics Discus Women Brea Leung Ynys Môn
Athletics Discus Women Elizabeth Lovegrove Isle of Wight
Athletics Discus Women Kathryn Rothwell Jersey
Athletics Discus Women Alexandra Terry Cayman Islands
Athletics Discus Women Anu Vares Saaremaa
Athletics Discus Women Marit Zahkna Isle of Man
Athletics Javelin Women Helen Davis Isle of Wight
Athletics Javelin Women Anete Seina Gotland
Athletics Javelin Women Teresia Snäckerström Gotland
Athletics Javelin Women Pille-Riin Toomsalu Saaremaa
Athletics Javelin Women Inga Woods Shetland Islands
Athletics Javelin Women Marit Zahkna Isle of Man
Athletics Hammer Throw Men Paul Derrien Jersey
Athletics Hammer Throw Men Rasmus Donner Åland
Athletics Hammer Throw Men Andrew Frost Isle of Wight
Athletics Hammer Throw Men Stanislav Gkergov Rhodes
Athletics Hammer Throw Men Gustav Hansson Gotland
Athletics Hammer Throw Men Michael Letterlough Cayman Islands
Athletics Hammer Throw Men Tore Olofsson Gotland
Athletics Hammer Throw Men Genro Paas Saaremaa
Athletics Hammer Throw Men Ioannis Pezouvanis Rhodes
Athletics Hammer Throw Men Jesper Wirtanen Åland
Athletics Hammer Throw Men Callum Woon Isle of Wight
Athletics Hammer Throw Men Heri Ziska Faroe Islands
Athletics Hammer Throw Women Jennifer Browne Jersey
Athletics Hammer Throw Women Charlotte Christian Isle of Man
Athletics Hammer Throw Women Amy Church Isle of Wight
Athletics Hammer Throw Women Catarina Hallden Jersey
Athletics Hammer Throw Women Annie Henriksson Gotland
Athletics Hammer Throw Women Sophie Kelman Shetland Islands
Athletics Hammer Throw Women Randi Kúrberg Faroe Islands
Athletics Hammer Throw Women Brea Leung Ynys Môn
Athletics Hammer Throw Women Kirrie Moore Ynys Môn
Athletics Hammer Throw Women Elaine Park Shetland Islands
Athletics Hammer Throw Women Teresia Snäckerström Gotland
Athletics Hammer Throw Women Marit Zahkna Isle of Man
Athletics Half Marathon Team Men Åland Åland
Athletics Half Marathon Team Men Gotland Gotland
Athletics Half Marathon Team Men Guernsey Guernsey
Athletics Half Marathon Team Men Isle of Man Isle of Man
Athletics Half Marathon Team Men Jersey Jersey
Athletics Half Marathon Team Men Saaremaa Saaremaa
Athletics Half Marathon Team Men Shetland Islands Shetland Islands
Athletics Half Marathon Team Women Åland Åland
Athletics Half Marathon Team Women Greenland Greenland
Athletics Half Marathon Team Women Guernsey Guernsey
Athletics Half Marathon Team Women Isle of Wight Isle of Wight
Athletics Half Marathon Team Women Jersey Jersey
Athletics Half Marathon Team Women Shetland Islands Shetland Islands
Athletics Half Marathon Team Women Western Isles Western Isles