Åland 2009 - Natwest Island Games XIII

Home   >   Event Entries
printer Printable version

Event Entries:

Viewing 87 Entries (Page 1 of 2)
   All    All    Orkney
SportEventCompetitorIsland
Archery Single FITA Men's Recurve Graham Brough Orkney
Archery Single FITA Men's Recurve Ian Brough Orkney
Archery Single FITA Men's Recurve David Kennedy Orkney
Archery Single FITA Men's Recurve Jim Middlemas Orkney
Archery Single FITA Women's Recurve Anna Dunsmuir Orkney
Archery Single FITA Men's Compound Alan Bowmer Orkney
Archery Single FITA Men's Compound Ian Kennedy Orkney
Archery Single FITA Men's Compound Stewart Stanger Orkney
Archery Single FITA Women's Compound Norah Bowmer Orkney
Archery Men's Recurve Head to Head Knockout Graham Brough Orkney
Archery Men's Recurve Head to Head Knockout Ian Brough Orkney
Archery Men's Recurve Head to Head Knockout David Kennedy Orkney
Archery Men's Recurve Head to Head Knockout Jim Middlemas Orkney
Archery Women's Recurve Head to Head Knockout Anna Dunsmuir Orkney
Archery Men's Compound Head to Head Knockout Alan Bowmer Orkney
Archery Men's Compound Head to Head Knockout Ian Kennedy Orkney
Archery Men's Compound Head to Head Knockout Stewart Stanger Orkney
Archery Women's Compound Head to Head Knockout Norah Bowmer Orkney
Archery Single FITA Recurve Team Orkney Orkney
Archery Single FITA Compound Team Orkney Orkney
Archery Recurve Head to Head Team Knockout Orkney Orkney
Archery Compound Head to Head Team Knockout Orkney Orkney
Athletics 100m Men James Flett Orkney
Athletics 100m Men Gordon Mowat Orkney
Athletics 100m Men Nigel Thomson Orkney
Athletics 100m Women Carolynn Leslie Orkney
Athletics 100m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 200m Men James Flett Orkney
Athletics 200m Men Nigel Thomson Orkney
Athletics 200m Women Carolynn Leslie Orkney
Athletics 200m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 400m Men David Miller Orkney
Athletics 400m Men Thomas Newton Orkney
Athletics 400m Women Aly Bain Orkney
Athletics 400m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 800m Men David Miller Orkney
Athletics 800m Men Thomas Newton Orkney
Athletics 800m Women Aly Bain Orkney
Athletics 800m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 5,000m Men Torquil Clyde Orkney
Athletics 10,000m Men Torquil Clyde Orkney
Athletics 4 x 100m Relay Men Orkney Orkney
Athletics 4 x 400m Relay Men Orkney Orkney
Athletics Shot Put Women Claire Wilson Orkney
Badminton Men's Singles David Delday Orkney
Badminton Men's Singles Ian Gorn Orkney
Badminton Men's Singles Ewan Gray Orkney
Badminton Men's Singles Duncan (Ross) Groundwater Orkney
Badminton Men's Singles Gary Nicolson Orkney
Badminton Women's Singles Ruth Flett Orkney
< Previous Next >